30 kv.m. Alumīnija radiators 98x582x2000mm Ferroli / 25 sekcijas = 3000W / 1 sekcijas platums 80 mm = jauda 120W / starp pieslēguma centriem 500mm, kopējais augstums 582mm / ražots Itālijā / POL / PRO /

30 kv.m. Alumīnija radiators 98x582x2000mm Ferroli / 25 sekcijas = 3000W / 1 sekcijas platums 80 mm = jauda 120W / starp pieslēguma centriem 500mm, kopējais augstums 582mm / ražots Itālijā / POL / PRO /

388.00

SKU: pro.500x25 Kategorija:

Apskatīt grozu

Apraksts

Alumīnija radiatori POL tiek ražoti pašā mūsdienīgākajā eiropiešu rūpnīcā Ferroli Group. Ražotne ir aprīkota ar modernām iekārtām no vadošajiem eiropiešu ražotājiem. Pie radiatoru izstrādes tika ņemtas vērā visas mūsdienīgākās prasības, un izmantoti visi vadošie sasniegumi radiatoru ražošanas sfērā. Īpaša uzmanība tika pievērsta jautājumiem par efektivitāti, drošību un produkcijas konkurētspēju, ievēŗojot augstākā līmeņa kvalitāti.Alumīnija radiatoru POL efektivitāte tiek garantēta ar sekojošām konstruktīvajām īpašībām:

  • paaugstināta siltumatdeve pateicoties augstajai izstarošanas spējai, un palielinātajai konvektīvo plātnu platībai;
  • speciālais alumīnija sakausējums ar pazeminātu siltuma inerci, uz pateicoties kam radiatora maksimālā temperatūra, tiek sasniegta minimālā laikā.
  • Visi Ferroli kompānijas radiatori atšķirās ar īpašu drošību un ilgstošu kalpošanas laiku.
  • radiatori iziet rūpīgu kvalitātes kontroli, saskaņā ar eiropiešu normām EN442. Pie tam 100% radiatoru pirms iziet no ražošanas tiek pakļauti hidrauliskajiem pārbaudījumiem. Šāda mēra pārbaudījumi nodrošina tehnsiko datu atbilstību projekta datiem.
  • radiatori sastāv no lietām alumīnija sekcijām, kas ir izgatavotas no augstvērtīga alumīnija sakausējuma (AlSi9Cu EN AB-46100) pēc liešanas tehnoloģijas zem spiediena, kas atbilst normatīviem UNI EN 1676. Radiatori ir samontēti ar tērauda nipeļiem, kam piemīt speciāls iekšējās virsmas antikorozijas pārklājums.
  • vieta starp sekcijām ir hermētiska, pateicoties paronīta blīvēm, kas ir izturīgi pret siltumnesēju iedarbību.
  • radiatoru krāsošana notiek pēc rūpīgas tā virsmas attīrīšanas un apstrādes. No sākuma uz radiatora tiek noklāta krāsa ar elektroforēzes analīzes metodi, pie 150 °С temperatūras.
  • Ferroli POL alumīnija radiatoru siltumatdeve ir dzaudz lielāka, nekā tērauda vai čuguna radiatoram!!!

Papildu informācija

Ražotājs

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.


Be the first to review

Pamata parametri POL

Modelis:

  • POL 5

Siltumatdeve ΔT 50°C:

3000

Tilpums:

9.3

Apkurinama telpa, pie griestu H -2.7 m:

30
pievienots jūsu grozam:
Maksājums