BLUEHELIX HITECH RRT 28C

Apraksts

Katls ar liela biezuma nerūsējošā tērauda primāro siltummaini, ar lielu caurplūdi (lielākais kategorijā), kas garantē ilgumūžību un samazinātu apkopes biežumu, tas saglabā augstu efektivitāti pat vecās ūdens sistēmās ar paaugstinātu oksidāciju un netīrumiem.

– A+ SYSTEM: apvienojumā ar CONNECT modulējošo tālvadības pulti un āra temperatūras nolasīšanu tieši no interneta, tā sasniedz maksimālo energoefektivitāti (skala no G līdz A +++)

– Class 6 NOx: jau atbilst ErP 26.09.2018 regulas prasībām (NOx emisijas <56mg/kWh)

– MC2: Multi Combustion Control, Jauna degļa sistēma ar adaptīvo tehnoloģiju lai labāk pielāgotos izmantošanai dažādos gāzes tīkla apstākļos (piemēram, spiediena svārstības vai kritumi)

– M.G.R: Methane LPG Ready, ar vieglu gāzes tipa konfigurāciju deglis var darboties ar NG vai LPG neizmantojot papildus pārbūves komplektu.

– Exclusive exchanger-burner system ar pašdzesējošo degļa korpusu.Zemākas izmaksas veicot apkopi, pateicoties vienkāršotajai katla uzbūvei.

– Momentāla karstā sanitārā ūdens ražošana pateicoties plākšņu siltummainim.

– Hidrauliskā katla grupa atrodas katlā.

– Liels daudzfunkcionāls grafiskais displejs, lai ērti un pareizi iestatītu parametrus

– Bypass standarta komplektācijā

– Viegli pielāgojas slodzes apstākļiem, pateicoties plašam modulējamam diapazonam, kas var sasniegt 1:10 (1:10 mod. 34 C, 1:9 mod. 28 C, 1:7 mod 24 C).

– Īpaši piemērots darbam dūmvados, kuriem nepieciešamas “lieljaudas” caurules pateicoties apstiprinājumam darbam ar 50 mm diametra dūmvadu izvadiem

– F.P.S: Dūmgāzu aizsardzības sistēma. Standarta komplektācijā iekļautais dūmgāzu pretvārsts nodrošina vieglu pieslēgšanu spiediena kopējo dūmvadu sistēmām (piemēram, pārstrukturēšanas laikā) saskaņā ar noteikumu UNI 7129

– Izstrādāts, lai vienkāršotu un atvieglotu parastās apkopes un tīrīšanas darbības

– Saules sistēmas uzstādīšana: izveidots karstā ūdens ražošanai kopā ar saules paneļu sistēmāu.

– EKO funkcija karstā ūdens režīmā, lai ietaupītu vairāk, ja karstais ūdens netiek izmantots

– Digitālā liesmas kontrole ar trim aizdedzes mēģinājumiem, ja darbība tiek bloķēta neveiksmīgas liesmas noteikšanas dēļ (tikai dabasgāzes režīmā)

– Uzstādīšanas vieta: arī ārā, daļēji aizsargātā vietā līdz -5 ° C atbilstoši standartam un pat -15 ° C, pievienojot papildu antifrīzu sildītāju komplektu

 

Tehniskie dati
Siltuma jauda
Minimāla jauda:3.5kW
Maksimāla jauda:28.5kW
Karstā ūdens ražotspēja pie Δt = 25°С: 16.1l/min
Energoefektivitāte
Lietderības koeficients (30 % noslodze):109.7%
Energoefektivitātes klase (EN 92/42 EC):(Class G – A++)
Izmēri (PxAxD):320x700x420mm
Neto svars:28kg

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.


Be the first to review

pievienots jūsu grozam:
Maksājums