Ūdens mīkstinātājs HelixSoft 15L

5 gab.
35633
-10%
500.03
Standartcena: 555.59
Zīmoli:
BERIL ūdens attīrīšanas kontroles ūdens mīkstinātājs HelixSoft mīkstinās ūdeni visā Jūsu mājā. Tas palīdzēs aizsargāt Jūsu sanitārās instalācijas, elektriskās iekārtas un ūdens sildītājus, pret bojājumiem ko izraisa ciets ūdens. Tie kalpos ilgāk un saglabās efektivitāti visā savā...
+

Kredīts

HTML iframe

BERIL ūdens attīrīšanas kontroles ūdens mīkstinātājs HelixSoft mīkstinās ūdeni visā Jūsu mājā. Tas palīdzēs aizsargāt Jūsu sanitārās instalācijas, elektriskās iekārtas un ūdens sildītājus, pret bojājumiem ko izraisa ciets ūdens. Tie kalpos ilgāk un saglabās efektivitāti visā savā kalpošanas periodā – un neuztraucieties, par iekārtām, kuras līdz šim Jūs izmantojāt ar cietu ūdeni – mīkstināts ūdens, plūstot cauri sildelementiem jūsu sadzīves tehnikā, pakāpeniski attīrīs tur esošo aplikumu. Samazinot enerģijas patēriņu ūdens sildīšanas sistēmās un iekārtās, Jūs samazināsiet enerģijas cenu un CO2 emisijas.

BERIL ūdens attīrīšanas kontroles ūdens mīkstinātājs HelixSoft: patiešām ekoloģisks produkts, izstrādāts, lai atrisinātu Jūsu un Jūsu ģimenes problēmas!

Izziņas nav

Write a review