Kokskaidu granulas 6mm PREMIUM 15kg/maiss (65 maisi/1 palete)

Hot

Kokskaidu granulas 6mm PREMIUM 15kg/maiss (65 maisi/1 palete)

10.00

Pieejamība: Noliktavā 100 prece/-es SKU: 096000X0gr Kategorija:
Apskatīt grozu

Apraksts

Uz ko pievērst uzmanību granulu pirkumā:

Granulu kvalitāte būtiski iespaido katlu un Jūsu granulu degļu visu tipu pareizu funkcionēšanai. Tā, nekvalitativas granulas paātrina jūsu katla un granulu degļa siltummaiņa nodilumu. Tādēļ pie granulu pirkuma ir vērts attiekties atbildīgi. Izvēloties  granulas, pievērsiet uzmanību nākamajām niansēm:

  • Izejvielas tips. Granulas var ražot no dažādiem izejošiem materiāliem, kuri ir kokapstrades kompāniju vai lauksaimnieciskas industrijas atliekas. Tomēr pats optimālākais variants sadzīvju cietkurinamu katliem skaitās kokskaidu granulas no priedes bez piemaisījumiem. Tā kā skuju koku satur polimēru lignīns, kurš ražojot granulas palīdz savienot izejvielu granulās. Tai pašā laikā nepērciet granulas, kuru sastāvā ir ķīmiskas līmes, – tie degot izdala toksiskas vielas un piesārņo jūsu katlu vai granulu degli.
  • Pelnaina procents. No viņa būs atkarīga katla,  degļa darbība un piesarņojuma ātrums uz sieniņām. Tā, pie augsta pelnaina nāksies bieži izslēgt, atdzesināt un tīrīt.
  • Mitrums. Ja kokskaidu granulam ir augsts mitrums  ātrā laikā granulas sāks lūzties.
  • Siltuma atdeve. No ši rādītāja atkarīgs, cik kokskaidu granulas atdos siltumu degšanas laikā.
  • Ārējais izskats. Kvalitatīva kokskaidu granulas ir spīdošas, gludainas bez jebkādu plaisu esamības – viss tas liecina par pareizu granulu ražošanas procesu. Tāpat kokskaidu granulam jābūt vienādai formai un izmēram.
  • Granulu diametrs. Kokskaidu granulu diametrs parasti sakas no 6 līdz 8 milimetriem. Tomēr mūsējam aprīkojumam, mēs rekomendējam izmantot kokšņu granulas ar diametru Tikai 6mm kokskaidu granulas (Premium) kvalitātes.

Atsauksmes

Pašlaik atsauksmju nav.


Be the first to review